Baví ťa práca v sklade? Si šikovný a rýchlo sa učíš? Moderná logistická spoločnosť v BRATISLAVE prijíma nových členov tímu! /Zaškolenie,ubytovanie,zálohy/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Devínska Nová Ves

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru

video k pracovnej pozícii:

Ponúkaný plat

848 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto):
MANIPULANT: 848€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka)

Priemerná mesačná mzda pri plnom odpracovanom mesiaci do 1100€ brutto

Benefity a ďalšie výhody

Zabezpečené: zaškolenie, ubytovanie, stravné lístky, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE ZADARMO, Bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Obsadzovaná pozícia si vyžaduje splnenie podmienok:

výška nad 165 cm!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie