Priemyselný elektrikár - RAKÚSKO (Kärnten)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Kärnten, Salzburg, Steiermark, Oberösterreich
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2700 EUR
    V závislosti od vzdelania a predchádzajúcich skúseností.
    Pre bližšie informácie ohľadom platových podmienok nás kontaktujte.
    Mzda je uvedená v Brutto.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 12.3.2020

Pre našich klientov v Rakúsku hľadáme uchádzačov na pracovnú pozíciu Priemyselný elektrikár s nástupom IHNEĎ.

Pracovná náplň:
- výroba, montáž a inštalácia rozvodov ( Schaltschränke)
- priemyselné elektroinštalácie a montáže

V rámci dvojice nutnosť nemeckého jazyka a auta !

Dodatočné informácie:
- Schopnosť čítania výkresovej dokumentácie.
- Skúsenosti s inštaláciou elektrických rozvodov, prípojok, zariadení, sekanie a príprava trás, líšt.

Sme špecialisti pre krajiny Rakúsko a Nemecko.
DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

V prípad záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite CV prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk, popripade mailom: job @ gpstrade.sk
alebo nás kontaktujte.
Kontaktná osoba: Zuzana Hakeova
Tel.: 0911 428 832

Benefity a ďalšie výhody:

- ubytovanie zabezpečené (hradené zamestnávateľom/príspevok)
- diéty
- rakúska pracovná zmluva
- zdravotné, sociálne poistenie
- 13. a 14. plat
- Sprostredkovanie je BEZPLATNÉ!

Informácie pre uchádzača:

-v rámci dvojice nutnosť DE jazyka
-flexibilita
-spoľahlivosť
-zodpovednosť
-možnosť nástupu čo najskôr

Všeobecne požadované znalosti:

- Aktívne ovládanie nemeckého jazyka výhodou
- Uprednostnení budú uchádzači so znalosťou DE jazyka a praxou
- Flexibilita
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Teamový hráč
- Možnosť nástupu čo najskôr

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B