custom-banner

Hľadá sa Senior technológ na vstrekolisy

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Lozorno
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1100 EUR
    Plat sa môže výrazne meniť na základe Vašich skúseností !!! (najlepšie sa dohodnúť)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho významného klienta v oblasti výroby plastových komponentov pre automobilový priemysel hľadáme SENIOR TECHNOLÓGA :

NÁPLŇ PRÁCE:
- znalosť systému práce na vstrekolisoch Engel alebo Kraussmaffei
- zodpovednosť za správne nastavenie výrobných procesov
- optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania
- tvorba normočasov a prepočty efektivity výrobných procesov
- vypracovávanie technologických postupov výroby
- práca na 4 smeny

Benefity a ďalšie výhody:

- trvale dobre ohodnotené zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu
- práca priamo do kmeňového stavu
- po 6. mesiacoch garanované navýšenie mzdy

- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príplatky za smeny nad rámec zákona (napr. sviatok + 150% prípatok)
- príspevok do tretieho piliera

- zabezpečená doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria
- zabezpečené ubytovanie v Bratislave

Všeobecne požadované znalosti:

- vedieť čítať technickú dokumentáciu
- NUTNÁ prax v prostredí práce so vstrekolismi aspoň 1 rok
- výhodou je vlastnenie osvedčení VZV, viazačský kurz, osvedčenie na práce vo
výškach, žeriavnický preukaz

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (začiatočník - A2)