custom-banner

Hľadáme vodičov VZV s platným preukazom. Plat až 1205,-€. Doprava a ubytovanie zabezpečené!

08.04.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Práca je v Trnave
okres Kežmarok, okres Rožňava, okres Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 1205 EUR
základná mzda 850€ + bonus za VZV 50€ + príplatok za nočné zmeny 60 - 120€ + individuálna prémia až do 185€ = 1205€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Obsluha VZV
- Nakládka a vykládka kamiónov
- Zásobovanie liniek materiálom
- Uskladňovanie tovaru do vyšších regálov
- Základná údržba zvereného vysokozdvižného vozíka

Iné výhody:

- Ubytovanie priamo v Trnave
- Zabezpečená doprava
- Zabezpečená teplá strava + celoročný pitný režim
- Možnosť čerpania záloh
- 13. plat
- Práca v stabilnej spoločnosti

Váš životopis zasielajte na uvedený e-mail, príp.volajte na 0948 193 824. Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- Platný preukaz na VZV (sk.W1,C)
- Manuálna zručnosť
- Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- Dobrý zdravotný stav
- Dochvíľnosť + zodpovednosť za vykonávanú prácu