Senior PLC Programátor

06.08.2020 Robologic s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Bajkalská 22
82109

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- ponúkame možnosť oboznámiť sa so špičkovými technológiami, perspektívne zamestnanie v kolektíve odborníkov v oblasti automatizácie, nadštandardné ohodnotenie
- zaujímavá práca v oblasti priemyselnej automatizácie
- práca s najmodernejšími technológiami
- neustály odborný rast
- notebook
- mobilný telefón
- jazykové kurzy
- k dispozícii služobný automobil na služobné cesty

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 2. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)ElektrotechnikaIT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
- programovanie riadiacich systémov PLC, uvádzanie automatizovaných liniek do prevádzky
(Beckhoff TwinCAT3, Allen Bradley – RSLogix 5000 príp. SIMATIC S7 TIA portal, CODESYS, Omron Sysmac) a tvorba ich vizualizácií (VisiWin, WinCC)
- Práca s DCS aplikáciami (Siemens PCS7)
- Tvorba aplikačných modulov WonderWare Intouch
- uvádzanie zariadení do prevádzok a ich integrácia do výrobných liniek u zákazníkov (Rusko, Bielorusko, Ázia, USA)
- uvádzanie hnacích jednotiek, frekvenčných meničov (napr. Stöbe, Siemens/SEW) a servoregulátorov do prevádzok
- poskytovanie technickej podpory a poradenských služieb zákazníkovi

Ponúkané výhody
- notebook

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- notebook

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore automat.-automatizácia a informatizácia procesov v priemysle

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • matematická gramotnosť
  • technická gramotnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • organizovanie a plánovanie práce

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Ďalšie požiadavky:

- skúsenosti s programovaním riadiacich systémov Step7, WinCC, TIA v dĺžke minimálne
jedného roka
- skúsenosti so štandardom TRANSLINE
- skúsenosti so systémom SINUMERIK 840D
- skúsenosti s VASS 5 alebo 6 - NEVYHNUTNOSŤ!
- skúsenosti so systémom SIEMENS PCS7 - NEVYHNUTNOSŤ!
- skúsenosti so systémami Beckhoff, Allen Bradley, Omron Sysmac, CODESYS, WonderWare - NEVYHNUTNOSŤ!
- znalosti v oblasti senzoriky, hnacej, regulačnej a sieťovej techniky a prevádzkových zberníc
- Elektrotechnická vyhláška §21 podmienkou
- samostatnosť
- flexibilita
- aktívny a zodpovedný prístup k práci

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • pamäť
  • pozornosť
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť
  • technický talent