Machine Keeper - technik výrobnej linky Pardubice, ubytovanie a doprava do práce zdarma

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Pardubice
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    22242 CZK
    + príplatky zo zákonníka práce
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Závod vyrába audiovizuálnu techniku pre automobily.
Montáž výrobkov podľa technologických postupov.

Náplň práce pre pozíciu Machine Keeper:
rieši zabezpečenie plynulej prevádzky určeného zariadenia na linke, vykonáva kontrolu funkčnosti zariadení
v prípade potreby vykonáva výrobné operácie na linke podľa pracovných inštrukcií a podľa pokynov vedúceho
vykonáva pravidelné opravy a údržbu stanovených zariadení v spolupráci s PM oddelením
zaškoľuje operátorov metódou krokov, inštruuje, vedie operátorov, dozerá nad vykonávaním prác podľa pracovných pokynov
priebežne informuje svojho nadriadeného o plnení úloh

Benefity a ďalšie výhody:

pravidelné týždenné zálohy
8 a 12 hod pracovné zmeny, podľa zmenového kalendára
možnosť dobrovoľných nadčasov
doprava do práce zabezpečená a hradená
ubytovanie hradené zamestnávateľom, prípadne príspevok na ubytovanie 2500Kč/mesačne
práca v čistom a klimatizovanom prostredí

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.
Kontakt: +421 911 828 201, email

Všeobecne požadované znalosti:

prax v elektrotechnickom priemysle výhodou
SŠ elektrotechnického alebo strojárenského smeru
práca s PC
anglický jazyk - výhoda
skúsenosť s riadením ľudí
samostatnosť
zdravotná spôsobilosť
práca je vhodná pre mužov aj ženy

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity