Business Analyst v Automotive

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Malacky, Lozorno, Skalica
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1800 - 2500 EUR
    - mzda a benefity budú upresnené počas výberového procesu, s prihliadnutím na vaše skúsenosti a kvalifikáciu
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť v sektore Automotive aktuálne hľadáme Business Analytika, ktorého úlohou bude zlepšovať interné obchodné procesy na oddeleniach zameraných na zákazníka. Práca bude zahŕňať poskytovanie obchodných prehľadov, založené na analýze údajov a pomoc pri implementácii riadenia zmien. Na základe týchto zistení budete definovať kľúčové obchodné metriky pre podporu riadiaceho tímu.

Pracovnou náplňou na tejto pozícii bude:
- Analyzovať údaje a poskytovať obchodné informácie o tom, čo by spoločnosť mala robiť inak
- Koordinovať interné a externé zainteresované strany s cieľom zlepšiť integritu údajov
- Vytvárať, interpretovať a prezentovať kľúčové metrické výstupy pre vrcholový manažment
- Spolupracovať s manažmentom na hodnotení súčasných procesov
- Konsolidovať údaje pre zlepšenie postupov vykazovania

Benefity a ďalšie výhody:

- stabilné zamestnanie s možnosťou kariérneho postupu v rýchlo rastúcej výrobnej spoločnosti
- balík bonusov a benefitov

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite CV na email
prípadne nás kontaktujte telefonicky na 0908 63 44 71. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú základné kvalifikačné predpoklady uvedené v inzeráte.

Všeobecne požadované znalosti:

- Silné medziľudské komunikačné schopnosti
- Titul z Business Admin, financií, ekonómie
- minimálne 4 roky praxe v relevantnej pozícii v sektore automotive
- Dobrá znalosť základov štatistík, SQL a databáz
- Silné zručnosti v oblasti riešenia problémov, organizácie a riadenia procesov
- Máte tendenciu myslieť na celkovú obchodnú hodnotu a nie na čísla a grafy
- Dokážete vykonávať viac úloh a nezávisle určovať priority

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B