Obchodník/získavanie nových klientov

24.02.2020 TRAFIN OIL SK, s.r.o.

Miesto práce: Banskobystrický kraj; Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Zvolen; Lučenec, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Obchodník, predajca, Vedúci obchodnej skupiny, Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000 EUR (hrubá mzda) + prémie za podpis zmlúv s novými klientmi
Termín nástupu do práce: od 9.3.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, uzatváranie zmlúv s klientami. Obsluha gastronomických zariadení (zvoz použitého oleja, biologického odpadu a rozvoz nových rastlinných olejov a tukov). Príjem a výdaj tovaru zo skladu.

Iné výhody:

- kvartálne a ročné prémie

Informácie pre uchádzača:

- prax s obchodom a získavaním nových klientov výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B