Miesto práce: Prešovský kraj; okres Stará Ľubovňa; Stará Ľubovňa
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Špedícia, doprava a logistika, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod; Nákupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 1500 EUR
-mesačné prémie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- výber a hodnotenie dodávateľov a podávanie návrhov riaditeľovi spoločnosti
- bežná operatíva
- komunikácia s kľúčovými dodávateľmi,vypracovanie rámcových zmlúv,cenovej politiky a kalkulácie
- monitorovanie vývoja trhu, sledovanie konkurencie
- vypracovanie potrebných správ a podkladov pre vedenie spoločnosti podľa požiadaviek

Informácie pre uchádzača:

-mimoriadne odmeny za výnimočný výkon
-stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
-možnosť kariérneho rastu
-každoročná finančná odmena za vernosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Fakturácia, Microsoft Excel

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

výrobca alko - nealko nápojov

Oblasť pôsobenia:

Destilovanie, úprava a miešanie alkoholu

Adresa:

GAS Familia, s.r.o. Stará Ľubovňa
Prešovská 8
Stará Ľubovňa
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Marta Bednarčíková
Prešovská 8, Stará Ľubovňa, 064 01, Slovenská republika
Tel: +421915995829