ČSOB

Tréner pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Máš skúsenosti s prácou v Retaili?
*Rád by si  odovzdával/-a svoje skúsenosti ďalej?
*Tak nám pošli svoj životopis a pracuj na sebe v ČSOB Tvojou úlohou ako trénera bude:
*Predávanie svojich skúsenosti a vedomostí kolegom v retailovej pobočkovej sieti
*Podpora a pomoc pre nováčikov v pobočkovej sieti – pomoc preniesť vedomosti zo školení do praxe
*Školenie nových aj existujúcich kolegov v oblasti poradenstva a predajných zručností
*Poskytovanie spätnej väzby pracovníkom pobočiek

Upresnenie platových podmienok

od 1 300€ brutto

Benefity a ďalšie výhody

Základná mzda od 1 300 € brutto, naviac atraktívne odmeny v závislosti od výkonu

Zamestnanie v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine a zároveň inovatívnej spoločnosti
Možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
Prepracovaný systém vzdelávania – pozitívne oceňovaný novoprijatými kolegami
Zamestnanecké výhody na produktoch a službách ČSOB finančnej skupiny
Príspevok na DDS a životné poistenie
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*Minimálne 2 roky praxe v oblasti predaja bankových, príp. poistných produktov
*Prax v oblasti tréningov a rozvoja ľudí výhodou
*Komunikačné a predajné zručnosti
*Schopnosť motivovať ľudí
*Úplne stredoškolské vzdelanie
*Základná znalosť MS Office

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie