Servírka / čašník do Rakúska/Německa

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme čašníčku alebo čašníka do hotelov v Rakúsku a Nemecku.

Ste komunikatívny a máte chuť pracovať v Alpách niekoľko mesiacov, alebo aj dlhodobo? Potom hľadáme práve Vás.

Pozíciu máme ako pre skúsených inkasné čašníkov s dobrou nemčinou a zodpovedajúcim finančným ohodnotením, tak aj pre čerstvo vyučené čašníkov, alebo osoby s veľkým záujmom o odbor a ochotou sa učiť.

Náplň práce:
- obsluha hostí
- prijatia objednávky
- nosenie tanierov a nápojov
- práca s pokladničným systémom, alebo príprava nápojov - podľa pozície

Požiadavky
- komunikatívna nemčina podmienkou
- príjemné vystupovanie
- vyučenie, alebo aspoň krátkodobá prax v odbore a chuť na sebe pracovať

Ponúkame
- ubytovanie a strava zadarmo
- Prepitné
- 13., 14. plat
- uzatvorenie pracovnej zmluvy priamo so zamestnávateľom

V prípade záujmu o niektorú z pozícií nám zašli svoj životopis.
Ozveme sa Ti ohľadne ďalšieho postupu.

Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :) Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre mladistvého:
    Áno