Nábor hotelového personálu na zimnú sezónu do Rakúska

18.01.2021 SunAgency s.r.o.
Miesto práce: Česká republika, Nemecko, Rakúsko, Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Barman, Čašník, Chyžná, Kuchár, Manažér obchodného oddelenia hotela, penziónu, Mäsiar, Pekár, Pomocná sila v kuchyni, Recepčná, Šéfkuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 - 3000 EUR
servírka / čašník - od 1500 € čistého
kuchár - od 1700 € čistého
chyžná - od 1350 € čistého
pomocná sila do kuchyne - od 1350 € čistého
ďalší personál podľa dohody
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáš prácu na zimu v peknom prostredí, kde zlepšiš svoju nemčinu a zarobíš si pekné peniaze?

Ponúkame tieto pozície:
a iné pozície v pohostinstve

Očakávame:
- nemčina na komunikatívnej úrovni
- prax alebo vyučenie v odbore výhodou

Ponúkame:
- ubytovanie i strava zadarmo
- zmluva priamo so zamestnávateľom
- 13., 14. plat

V prípade záujmu o niektorú z pozícií nám zašli svoj životopis. Ozveme sa Ti ohľadne ďalšieho postupu.

Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :)
Tešíme sa na spoluprácu!

Benefity a ďalšie výhody:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Personálna agentúra SunAgency pre teba vyberá sezónne práce pri mori, na horách a na iných zaujímavých miestach v zahraničí v obore hotelierstva a cestovného ruchu. Na týchto pozíciách máš zariadené ubytovanie (popr. stravu) v zamestnaní. Všetko, čo si teda zarobíš, ti zostáva. Práce, ktoré ponúkame, sú na plný úväzok a zmluvu podpisuješ priamo so zamestnávateľom. Počet dní v týždni a hodín práce sa odvíja od jednotlivej pracovnej ponuky, o ktorej ťa budeme informovať. Výplaty sú tiež individuálne a sú vždy uvedené pri konkrétnej ponuky.

Adresa:

SunAgency s.r.o.
Prvního pluku 347/12a
Praha
Česká republika
sunagency.sk

Kontaktné údaje:

Kateřina Maťhová
Prvního pluku 347/12, Praha, 18600, Česká republika
Tel: 277 270 010