ČSOB

Brigádnik/Brigádnička pre odbor compliance v ČSOB Poisťovni

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Administratíva; Asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáš dlhodobú brigádu ale nechceš dokladať tovar? ČSOB ako stabilná nadnárodná skupina je perspektívnym zamestnávateľom pre každého, kto chce naštartovať svoju kariéru. Sídlime v moderných priestoroch komplexu Zuckermandel Bratislava a hľadáme študentov so záujmom o brigádu relevantnú k ich štúdiu. čo budeš robiť: kontrola klientov a transakcií s pohľadu ochrany proti legalizácii z príjmov z trestnej činnosti pomoc pri komunikácii s policajnými zložkami pomoc pri úlohách v rámci ostatných compliance domén - Ochrana osobných údajov, Ochrana investora/spotrebiteľa a iné... pomocné administratívne práce

Upresnenie platových podmienok

4,50 €/hod.

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda sa pohybuje od 4,50 €/hod príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine možnosť spolupráce pri záverčných (bakalárska, diplomová) prácach možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny #LI-NU

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Koho hľadáme? študenta/ku vysokej školy so záujmom o dlhodobú brigádu ovládanie angličtiny v písomnej aj komunikatívnej forme – úroveň B-1 a vyššie práca s MS Office (Word, Excel) na užívateľskej úrovni spoľahlivú osobu so záujmom o financie a naučiť sa niečo nové

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie