Operátor výroby v Galante - práca na jednu zmenu!

25.03.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Galanta
Košice, Šaľa; Galanta, Sládkovičovo
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
+ bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca v stoji pri linke, skrutkovanie, zapájanie, strhávanie fólie, nakladanie skiel na panel, lepenie, kontrola farieb na monitore, balenie produktu, príprava materiálu na výrobu, zásobovanie linky s materiálom, ťahanie vozíkov, vybalovanie materiálu, kontrola výsledného produktu

Iné výhody:

Stravné lístky zdarma, ubytovanie zdarma, doprava zabezpečená a zdarma, možnosť kariérneho rastu, pravidelné zálohy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

manuálna zručnosť
dobrý zdravotný stav