Obchodný zástupca

01.07.2020 Bc. Róbert Medvecký

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Martin
Martin
Andrea Kmeťa 16
03601

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Jednou z hlavných výhod pri spolupráci so spoločnosťou Akadémia plus je frenčíza, prostredníctvom ktorej si náš spolupracovník buduje svoju firmu pod touto značkou.
Máme tzv. podnikateľský inkubátor, kde dávame možnosť ľuďom, ktorí chcú podnikať, nadobúdať obchodné skúsenosti, skúsenosti s predajom, marketingom ako aj vedením týmu.
Spolupracovník má možnosť neustáleho vzdelávania sa, sebrazovoja a využívania dovolenkového systému kde všetky náklady hradia obchodní partneri alebo spoločnosť sama.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 2. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 4. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pracovný pohovor

Náplň (druh) práce
Akadémia Plus je vzdelávacou spoločnosťou v oblasti financií na Slovensku. Máme 19 rokov skúseností a do bežných rodín sa nám podarilo pomocou našeho cash-back systému vrátiť cez 34 mil € za bežné finančné produkty, ktoré spotrebitelia využívajú.

Náplňou v spolupráci so spoločnosťou je reprezentovanie značky Akadémia plus a predaj vzdelávacích služieb tejto spoločnosti prostredníctvom prezentácií. Ďalej nevyhnutnou časťou je aj pravidelná účasť na meetingoch, poradách, starostlivosť o klientelu a budovanie novej klienteli ako ja vzdelávanie sa a osobnostný rozvoj.
Fungujeme na princípe sieťového marketingu, teda pozitívneho odporúčania.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • osobnostný rozvoj
  • tímová práca

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • komunikatívnosť