ČSOB

Bezpečnostný technik

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Zabezpečovať proces integrácie a centralizácie bezpečnostných služieb pre pobočkovú sieť, navrhovať možnosti integrácie v rámci ČSOB Group
*Spracovávať stanoviská a podklady k návrhom predpisov a riadiacich aktov banky v oblasti odbornej pôsobnosti
*Navrhovať a testovať zabezpečenie objektov,
*Iniciovať zmenu bezpečnostných systémov a ich častí
*Zaisťovať odborné riadenie v oblasti všeobecnej bezpečnosti a administratívnej bezpečnosti
*Spolupracovať s externými subjektmi v oblasti bezpečnosti, a štátnymi inštitúciami
*Vykonávať kontrolu dodržiavania prijatých bezpečnostných opatrení

Upresnenie platových podmienok

od 1000€ brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1000 € brutto
zamestnanie v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine a zároveň inovatívnej spoločnosti
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
prepracovaný systém vzdelávania – pozitívne oceňovaný novoprijatými kolegami
zamestnanecké výhody na produktoch a službách ČSOB finančnej skupiny
príspevok na DDS a životné poistenie
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania #LI-MA

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

*Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického smeru
*Prax minimálne 2 roky v odbore
*MS Office (mierne pokročilý)
*Technické myslenie a zručnosť
*Orientácia na detail, schopnosť prispôsobovať sa termínovej práci
*Anglický jazyk (mierne pokročilý)
*Vodičský preukaz B

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie