#TsmeMy

    PHP Programátor

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Chceš sa podieľať na vývoji najobľúbenejšej frontline aplikácii a vidíš za dátami viac než čísla?
    Ak si si odpovedal pozitívne, si naša "krvná skupina" a hľadáme práve teba.

    Ako súčasť B2C BI oddelenia, ktoré má na starosti inovácie v oblasti business intelligence a nástrojov pre agentov predajnej siete, dostaneš priestor realizovať sa v týchto smeroch:
    • Rozvoj a dizajn internej aplikácie na podporu predajných aktivít predajcov (PHP, jQuery).
    • Spolupráca na nastavovaní dátovej logiky, štruktúry a prepojenia dát nad DWH.
    • Spolupráca priamo s prednými líniami.
    • Automatizácia konkrétnych reportov do aplikácie.
    • Vyhodnocovanie predajných výsledkov a pripravovanie reportov pre efektívne riadenie predajnej siete.

    Ponúkaný plat

    1500 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1500 eur brutto + 15% ročný bonus

    Benefity a ďalšie výhody

    Sme veľká korporácia sa stabilným zázemím, prostriedkami… áno, aj procesmi. Každému sa ale snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať
    Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:
    •Mobil podľa vášho výberu
    •Neobmedzený paušál na pracovné účely
    •Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    •flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    •4 dni voľna navyše (sick day)
    •Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    •Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
    •Pravidelné firemné podujatia.
    •Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    •Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

    Termín nástupu do práce

    1.5.2020

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Hľadáme kolegu, ktorý má výborné logické a analytické uvažovanie. Rád sa učí nové vecí a rád sa podelí o svoje doterajšie skúseností.

    Na pohovore nás bude zaujímať:
    •Logické myslenie.
    •Proaktivita.
    •Saostatnosť.
    •Kritické myslenie.
    •Schopnosť priorizovať.
    •Dôležitá je znalosť SQL, PHP, jQuery a pSQL na pokročilej úrovni.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!