ČSOB

Vzťahový manažér SME pre ČSOB Poisťovňu Košice

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zodpovedá za: rozvíjanie obchodu v oblasti poistenia podnikateľských rizík,
*plnenie obchodných cieľov v regióne, predaj poistných produktov SME
*promptný a komplexný servis klientom a sprostredkovateľom poistenia,
*vzťahový manažment so sprostredkovateľmi ponúk a poistných zmlúv
*plánovanie obchodných a vzťahových aktivít, školení
*analýza riešení obchodných prípadov v spolupráci s produktovými manažérmi/ oddelením riadenia produktov/rizikového manažmentu/odboru správy PZ/odboru likvidácie
*akvizícia nových maklérov
*obchodné stretnutia, budovanie vzťahového manažmentu, školenia a tréningy maklérov
*správa zvereného poistného kmeňa
*zabezpečenie spätnej väzby na ponuky od klientov, maklérov a finančných poradcov
*odovzdávanie profesijných skúseností teamu v regióne
*obchodná a metodická spolupráca v rámci FS ČSOB (banka, leasing, finanční poradcovia)
*plnenie ďalších úloh podľa pokynov príslušného vedúceho zamestnanca v rámci vymedzeného okruhu činností
*zabezpečuje spätnú väzbu na ponuky od klientov, maklérov a finančných poradcov
*participácia na projektoch ČSOB Poisťovne
*pripravuje spracovávanie požiadaviek od maklérov/ klientov a bankových dopytov a predkladanie ponúk

Upresnenie platových podmienok

od 1 000 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1000 € brutto /odmeňovanie dvojzložkové s atraktívnou variabilnou zložkou mzdy/
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
hlavný pracovný pomer
odmeny a bonusy závislé aj od individuálnych výsledkov
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
týždeň voľna naviac po jednom roku v ČSOB FS
poukážky na šport, vzdelávanie a relax
nadštandardný zdravotný program
balík bankových služieb úplne bez poplatkov
príspevok na životné poistenie
príspevok do tretieho piliera
ďalšie zvýhodnené banko-poistné produkty

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*Vzdelanie (úroveň a odbor): Vysokoškolské vzdelanie 1, alebo 2. stupňa
*Znalosť AJ výhodou; komunikačné a prezentačné zručnosti
*Pokročilé PC schopnosti, Word, Excel, PowerPoint, Internet Explorer...
*Skúsenosti s prípravou prezentácií výhodou
*Vodičský preukaz skupiny B a ochota cestovať aj po celej SR
*Min.3 roky praxe v poisťovníctve
*Skúsenosť s priamym predajom poistných produktov výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie