Líder kvality

12.04.2020 SPPP Slovakia s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Bánovce nad Bebravou
Bánovce nad Bebravou
Partizánska 73
95701

Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality; Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
- možnosť závodného stravovania,
- príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
- firemné akcie a i..

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1400 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
14. 2. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 3. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- riadi a kontroluje internú kvalitu v závode,
- analyzuje interné chyby použitím nástrojov kvality (pareto, ishikawa, PDCA, 8D report),
- navrhuje, zavádza a koordinuje nápravné a preventívne opatrenia,
- vykonáva operácie v systéme SAP (blokovanie dielov, scrap dielov, sledovanie pohybu materiálu), vedie záznamy o nezhodách v CAR registroch,
- pravidelne (denne/týždenne/mesačne) vyhodnocuje ukazovatele kvality a následne navrhuje vhodné opatrenia,
- sleduje a riadi odchýlky kvality a následne komunikuje s ostatnými oddeleniami, a tiež so zákazníkmi, resp. dodávateľmi,
- riadi systém vstupnej kontroly podľa požiadaviek v control pláne, riadi blokačný sklad,
- riadi a koordinuje prácu laborantov a inšpektorov kvality vo výrobe,
- zodpovedá za riadenú dokumentáciu a evidenciu dokumentácie v IMS,
- participuje na vývoji nového produktu, prípadne na zmenovom riadení (design changes),
- participuje na APQP aktivitách definovaných v projektovom pláne, napr. vytváranie kontrolných plánov, flow chart, pracovných inštrukcií,
- implementuje špecifické zákaznícke požiadavky do výrobného procesu, získava zákaznícke kvalitatívne štandardy,
- vykonáva interné audity a participuje na externých systémových, produktových a zákazníckych auditoch, vykonáva procesné audity, realizuje layers audity,
- koordinuje interné sortovacie aktivity,
- riadi interné reklamácie.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore kvalita produkcie

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
- prax min. 4 roky na podobnej pozícii,
- MS Office – pokročilý, znalosť práce v SAP výhodou,
- znalosť nástrojov riadenia kvality (APQP, PPAP, FMEA, 8D) a QMS štandardov (VDA6.3, VDA6.5, ISO),
- čítanie technických výkresov,
- znalosť práce s meracími zariadeniami výhodou,
- orientovanie sa na zákazníckych portáloch výhodou,
- zodpovednosť, precíznosť, zmysel pre detail, komunikatívnosť, rozhodnosť.
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Vzhľadom k aktuálnej situácii budú všetky pohovory uskutočnené cez SKYPE.