#TsmeMy

    Technický reprezentant služieb zákazníkom

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Okres Žilina
    Žilina

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    -Chcete skĺbiť svoje odbornejšie znalosti z internetového a telco prostredia s dobrou komunikačnou zručnosťou? Tak ste na správnom mieste.
    -Hlavným poslaním tohto pracovného miesta je servis a technická podpora pre našich zákazníkov, ktorí využívajú internet, digitálnu televíziu Magio a hlasové služby od Telekomu. Budete teda prijímať a riešiť ich technické požiadavky a podnety prostredníctvom telefónu alebo elektronickej pošty. Zákazníkom budete tiež radiť ako napríklad správne nastaviť koncové zariadenia.
    -Na tomto pracovnom mieste je tiež dôležité identifikovať miesta vzniku poruchy alebo nefunkčnosti služby a následne spolupracovať na ich odstránení s ďalšími tímami.
    -Výsledkom Vašej práce by mal byť zákazník spokojný s Vašou odbornou pomocou či vyriešením jeho problému.

    Upresnenie platových podmienok

    700 € základná mzda, s bonusom je celková mzda 860 €

    Termín nástupu do práce

    marec 2020

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    -Viete čo je to router či maska siete? Rozoznáte bit od bajtu? Orientujete sa v SW, HW a v telekomunikačných službách? Ak máte zároveň dobré komunikačné zručnosti a záujem o prácu so zákazníkmi, táto pracovná ponuka čaká na vás.
    -Očakávame od vás tiež orientáciu v prostredí Windows, najmä z pohľadu pripojenia na internet, prehľad a skúsenosti s internetovými prehliadačmi (IE, Mozilla, Chrome atď.). Skúsenosti s konfiguráciou koncových zariadení sú výhodou (modem, router).

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!