ČSOB

Špecialista pre platobné karty pre ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*poskytovanie klientskej podpory pre POS terminály, e-commerce a ostatné riešenia v oblasti akceptácie platobných kariet, tvorba reportov, štatistík
*spolupráca s distribučnými kanálmi pri rozširovaní akceptácie platobných kariet
*participácia na príprave a realizácií obchodných projektov, testovanie nových funkcionalít, technických úprav na zariadeniach
*spolupráca s externými a internými dodávateľmi pri zabezpečovaní požiadaviek súvisiacich s akceptáciou platobných kariet
*poskytovanie metodickej podpory pri úprave a zefektívňovaní procesov a bezpečnostných opatrení pre POS a e-commerce

Upresnenie platových podmienok

od 1200 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1 200 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú #LI-MA

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*SŠ/VŠ
*Prax v oblasti platobných kariet výhodou
*Orientácia vo finančnom sektore
*Znalosť anglického jazyka
*Analytické myslenie, dobré komunikačné schopnosti
*Dôslednosť a precíznosť, proaktívny prístup, technické myslenie
*Znalosť MS office, MS Access a MS Visio výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie