Operátor / ka automobilové výroby v obci Hluk s ubytováním ZDARMA + NÁSTUPNÍ BONUS 10 000 KČ

26.02.2020 Ascari s.r.o.
Miesto práce: Místo výkonu práce Hluk (okr. Uherské Hradiště).

Česká republika; Zlínsky kraj
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 23000 CZK
Průměrná mzda 23 000 Kč, postupný nárůst mzdy.
NÁSTUPNÍ BONUS 10 000 KČ
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha výrobných zariadení . Pracovní směny 7,5 hodiny.

Iné výhody:

Nabízíme vám zaměstnání ve firmě s moderním a stabilním zázemím na českém trhu.

- 13. a 14. plat,
- docházkový bonus 900 korun za měsíční docházku bez absencí
- bohatý systém finančních benefitů v podobě prémií,
- dovolená až 5 týdnů,
- nadstandardní příplatky za směnný provoz a přesčasy,
- zvýhodněné stravování v závodní jídelně (polévka + hlavní jídlo 15,50-26 korun)
výběr ze čtyř jídel v závodní jídelně, chlazené jídlo k ohřátí (21 Kč), kantýna
- zajištění vstupní lékařské prohlídky – ZDARMA
- zajištění pracovního oděvu a obuvi – ZDARMA
- práce je ve třísměnném (PO-PÁ) nebo nepřetržitém provozu

Informácie pre uchádzača:

Co musíte splňovat?
- manuální zručnost, pracovitost
- spolehlivý a zodpovědný přístup k práci,
- týmového ducha.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Agentura práce

Adresa:

Ascari s.r.o.
Kodaňská 558/25
Praha
Česká republika

Kontaktné údaje:

Jakub Zrník
Kodaňská 558/25, Praha, 10100, Česká republika