Špecialista pre EXCHANGE (Ref. č.: PR/022392)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2000 €/brutto - minimálna hranica mzdy, horná hranica mzdy v závislosti od skúseností kandidáta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

* Hlavnou náplňou práce bude:
* - Implementácia a konfigurácia HW a SW
* - Poimplementačný support, L2 support, komunikácia s výrobcami pri riešení problémov
* - Monitoring, starostlivosť o zmluvných zákazníkov
* - Zhotovenie a udržiavanie dokumentácie
* - Certifikovanie na dohodnuté technológie

Benefity a ďalšie výhody:

- Príspevok na stravovanie
- Zľavy na IT produkty
- Príspevky na DDS
- Firemné športové a spoločenské podujatia
- Firemná tarifa aj pre súkromný telefón
- 2 dni Vianočné firemné voľno
- Benefitný systém Multisport
- Benefitný systém CorpLife

Všeobecne požadované znalosti:

* Vhodný uchádzač by mal mať skúsenosti s:
* - Nasadenie, konfigurácia a správa MS Exchange
* - Nasadenie, konfigurácia a správa O365
* - Znalosť PKI
* - Windows Server - AD, GPO, sieťových služieb DHCP, DNS, správa aplikačných serverov IIS
* Veľkou výhodou je, ak uchádzač už má skúsenosti s:
* - Nasadenie, konfigurácia a správa MS SQL vítaná
* - Nasadenie, konfigurácia a správa zálohovania vítaná
* - Nasadenie, konfigurácia a správa virtuálnych serverov vítaná
* - Nasadenie, konfigurácia a správa diskových polí vítaná

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno