Zubný lekár

13.02.2020 Parondo s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Most
Česká republika, Európska únia, Slovenská republika; Bratislavský kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Trnavský kraj, Ústecký kraj
Typ pracovnej ponuky: Zubný lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 - 35000 EUR
podľa kvalifikácie a dohody
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prijmeme zubného lekára / lekárku alebo pár do novej zubnej kliniky. Nové zariadenie, RVG, 3D RTG, KEFALO, 3D skener. Ponúkame možnosť ubytovania, automobil, pracovné benefity a príjemný kolektív.

Iné výhody:

možnost ubytování
možnost automobilu
benefity

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno