Production Manager (Ref. č.: PR/022372)

07.04.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Levice
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Výrobný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): min. od 2500 Eur Fix - závisí od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* ·Riadenie pracovníkov vo výrobe s ohľadom na dosiahnutie kvality a produktivity
* ·Riadenie zamestnancov v počte do 140
* ·Zodpovednosť za plynulý chod výroby
* ·Zúčastňovať sa na činnostiach neustáleho zlepšovania a znižovania nákladov
* ·Komunikovať a udržiavať dobré pracovné vzťahy so zákazníkmi
* ·Pravidelný report o stave vo výrobe
* ·Spolupracovať s ostatnými oddeleniami
* ·Identifikovať potreby školení pre podriadených zamestnancov
* ·Hodnotenie podriadených zamestnancov
* ·Dodržiavanie a kontrola BOZP

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Áno

* ·VŠ vzdelanie – technické
* ·Pokročilá komunikácia v anglickom jazyku B2 je podmienkou
* ·Podmienkou sú skúsenosti minimálne 4 roky ako Výrobný manažér v automotive výrobe
* ·Znalosť PC - MS Office, Excel
* ·Zodpovednosť , samostatnosť
* ·Koordinačné a líderské schopnosti
* ·Manažérske zručnosti
* ·Jasná a efektívna komunikácia
* ·Vodičský preukaz B