Hľadáme obchodného manažéra s ochotou cestovať po svete! (Ref. č.: PR/022208)

29.05.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Slovenská republika, Zahraničie ostatné; okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Obchod; Account manager, Elektromechanik, Elektronik, Elektrotechnický inžinier, Elektrotechnik, Energetik, Key account manager, Obchodný referent, Obchodný zástupca, Procesný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1800€ v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na globálnej úrovni (Európa, Stredný východ, Afrika)
* Akvizícia nových klientov
* Vedenie obchodných stretnutí, prezentácia produktov, tvorba cenových ponúk
* Technické poradenstvo
* Reporting

Iné výhody:

* Bohatý systém benefitov
* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* Služobné cesty do zahraničia
* Motivujúce platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

* Technické myslenie
* Skúsenosti s predajom a akvizíciou nových klientov
* Znalosť a skúsenosti s energetickým priemyslom/distribúciou energie
* Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
* Strategické myslenie
* Ochota cestovať po celom svete