Údržbár výrobných liniek (Ref. č.: PR/022349)

08.04.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Myjava
Slovenská republika
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Elektromechanik, Opravár, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100€ + do 150€ bonusy + príplatky v rámci zákonníka práce
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-Vykonávanie operatívnej údržby výrobných strojov a zariadení, ako napríklad Siemens
- Diagnostikovanie porúch, na automatizovaných a polo automatizovaných zariadeniach
- Odstraňovanie zistených porúch
- Vykonávanie preventívnej údržby zariadení

Iné výhody:

-Bezpečné a čisté pracovné prostredie
- Príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
- Sociálny program spoločnosti, celofiremné spoločenské akcie
- Ovocné raňajky 2x týždenne
- Dochádzkový bonus dostaneš 80 € mesačne
- Bonus 150 € za odporučenie nového zamestnanca
- Bonus 100 € pri narodení dieťaťa
- Bonus za odpracované roky v spoločnosti
- Ak si šikovný Elektrotechnik a máš relevantné skúsenosti, plat vieme prehodnotiť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

-Pracovné skúsenosti s opravami výrobných liniek a zariadení, sú nutnosťou
- vyhláška, § 22
- Trojzmenná prevádzka