Storage Administrator (Ref. č.: PR/022297)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 €/brutto - minimálna hranica mzdy, horná hranica mzdy v závislosti od skúseností kadnidáta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

* Hľadá sa špecialista, ktorý by posilnil tím špecialistov v IT svete.
* Hlavnou náplňou práce bude:
* - Posilnenie tímu "Server Storage" s hlavným zameraním na NAS vrátane protection - snapshots, replication, usage of Load Balancers for high-availability) ,user permissions na NAS volumes. NFS/CIFS/multiprotocol
* Storage (HDS, NetApp, IBM und EMC) a backup (IBM TSM, CommVault, DataDomain) komponentov v heterogénnom prostredí
* - L2 podpora
* - Incident a problem management
* - Vedenie dokumentácie, starostlivosť o údaje v systémoch , podpora pri dodržiavaní ITIL procesov
* - Úzka spolupráca pri manažmente infraštruktúry , dodávateľoch HW a SW, projektov
* - Realizácia požiadaviek vyplývajúcich z change management-u
* - Technická zodpovednosť za štandardné komponenty a platformy pri plánovaní
* - Tvorba konceptov a optimalizácia komponentov
* - Štandardizovanie a automatizácia činností z change management-u
* - Účasť na projektoch
* - Každodenná komunikácia v AJ

Benefity a ďalšie výhody:

- Práca v medzinárodnom tíme
- Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
- Možnosť sebarealizácie a získania nových poznatkov
- Homeoffice min 4 x mesiac

Všeobecne požadované znalosti:

* Ktoré schopnosti sú potrebné pre výkon práce?:
* - Znalosť v oblasti administrácie Storage komponentov
* - Znalosť v administrácii backup komponentov a SW
* - Znalosť v administrácii virtuálnych riešení
* - Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni nevyhnutné - komunikuje sa na každodennej báze v cudzom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno