Hľadáme inžiniera kvality - proces (Ref. č.: PR/022252)

24.05.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj; okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality; Inžinier kvality, Plánovač kvality, Špecialista ISO
Ponúkaný plat (základná mzda): základná plat od 1200€/brutto (závisí od skúseností a predpokladov kandidáta)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zabezpečenie procesnej kvality
- implementácia a kontrola nápravných opatrení
- sledovanie ukazovateľov a zber dát
- uvoľňovanie dielov do sériovej výroby
- spolupráca s výrobou, koordinácia činností na procesnej kvalite

Iné výhody:

- výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidát a je posudzovaná individuálne
- flexibilný pracovný čas
- široká škála sociálnych a kultúrnych benefitov
- práca v medzinárodnom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Slovenský jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- SŠ alebo VŠ technického zamerania
- vyžadujú sa skúsenosti s procesnou kvalitou (SPC, MSA, CP) vo výrobnej spoločnosti
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- komunikácia v anglickom jazyku (úroveň B2)
- dobré komunikačné zručnosti a analytické myslenie
- skúsenosti s používaním nástrojov kvality