custom-banner

Máte skúsenosti s riadením ľudí a hľadáte nové výzvy? Ponúkame prácu Supervízora v DHL!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    od 1220 EUR základná mesačná mzda v hrubom plus iné finančné a nefinančné benefity. Finálna výška mzdy závisí od osobných kompetencií kandidáta.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

•  Koordinácia nasadenia  zmeny na pridelenom úseku haly, plánovanie personálu,

•  Zabezpečenie plynulého toku logistických procesov (materiál, obaly, hotová výroba),

•  Priama kontaktná osoba zmenových majstrov výroby zákazníka,

•  Zavádzanie a dozor nad všetkými platnými procesnými smernicami a pracovnými postupmi,

•  Školenie a zaúčanie pracovníkov na pracovné inštrukcie ,

•  Reprezentovanie DHL na profesionálnej úrovni v súlade s vytváraním pozitívneho imidžu spoločnosti.

•  Práca v trojzmennej prevádzke.

Hlavné požiadavky:

•  Skúsenosti z automotive sektoru - min. 2 roky na obdobnej pozícii,

•  SŠ vzdelanie,

•  MS Office – pokročilý,

•  SAP - skladové hospodárstvo – užívateľ,

•  Anglický jazyk – výhodou,

•  Flexibilita – práca na tri zmeny.

Dátum nástupu: dohodou

Mzdové podmienky: od 1220 EUR základná hrubá mesačná mzda + ďaľšie finančné a nefinančné benefity.