Kreatívny pracovník pre spracovanie grafiky

okres Čadca
Čadca
Okružná 236
02204

okres Čadca
Typ pracovnej ponuky: Média a žurnalistika; Grafik
Ponúkaný plat (základná mzda): 812 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
812 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
10. 2. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 2. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 18

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklamaIT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:19. 2. 2020Informácie pre záujemcu:Flexibilná pracovná doba. Fixná časť pracovnej doby od 10 do 14 hod., ostatná časť pracovnej doby podľa potrieb zamestnávateľa. Pracovné miesto bude financované zo zdrojov Európskeho fondu regionálneho rozvoja a z Európskeho sociálneho fondu.

Náplň (druh) práce
- Kreatívna spolupráca pri tvorbe obsahu a pri aktualizáciách obsahu internetovej prezentácie spoločnosti formou tvorby a aktualizácie obsahu webovských lokalít spoločnosti ako aj obsahu prezentácie spoločnosti na sociálnych sieťach
- Tvorba fotografického a multimediálneho materiálu pre propagáciu spoločnosti
- Tvorba grafických podkladov pre propagáciu spoločnosti a pre PR

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvéhozdravotne postihnutého

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • motivovanie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • osobnostný rozvoj
  • prezentovanie
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • tvorivosť (kreativita)
  • technická gramotnosť

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Adobe Photoshop - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- preukázanie zdravotnej spôsobilosti pre výkon pracovnej pozície,
- časová flexibilita,
- zodpovedný a profesionálny prístup
- skúsenosti s pracovnou pozíciou v oblasti práce so spracovaním grafiky a práce v oblasti marketingu sú výhodou

K odpovednej správe prosím pripojiť vyhlásenie :
Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), zamestnávateľovi Rodinná firma, s.r.o. IČO: 51689871, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • predstavivosť
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť
  • vnútorná stabilita