Lekár - pneumológ pre ambulanciu PaF a PSG

04.04.2020 Sanatórium Tatranská Kotlina, n.o.
Miesto práce: Tatranská Kotlina
Prešovský kraj; okres Poprad; Vysoké Tatry
Typ pracovnej ponuky: Lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 EUR
Základná mzda + osobný príplatok + príplatok za riadenie.
Termín nástupu do práce: od 16.3.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Liečebno - preventívna starostlivosť o pacienta v špecializovanej ambulantnej starostlivosti - pneumoftizeológickej a spánkovej ambulancii.
Liečebno - preventívna starostlivosť o pacienta v špecializovanej starostlivosti - pneumoftizeológickej príjmovej ambulancii PaF oddelenia.

Iné výhody:

Hradené ubytovanie, mobilný telefón, notebook, iné benefity podľa Kolektívnej zmluvy.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

CENKROS, Internet (e-mail, www), Lotus Notes, Microsoft Access, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, MS Project, OpenOffice, SAP, T602

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sanatórium Tatranská Kotlina, n. o. poskytujeme komplexnú diagnostickú a liečebnú starostlivosť o pacientov s chronickými nešpecifickými pľúcnymi chorobami na lôžkovom oddelení. Liečime pacientov z celého Slovenska. Bez podstatných zmien pretrváva podiel pacientov s jednotlivými diagnózami. V ostatných rokoch najväčší podiel tvoria astmatici a pacienti s chronickou obštrukčnou bronchitídou.

Oblasť pôsobenia:

Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.

Adresa:

Sanatórium Tatranská Kotlina, n.o.
Tatranská Kotlina 68
Vysoké Tatry
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Sanatórium Tatranská Kotlina, n. o.
Tatranská Kotlina 68, Vysoké Tatry, 05954, Slovenská republika
Tel: +421948535858