#TsmeMy

    Špecialista IT Service Desku

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do nášho tímu IT Service Desk hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude mať na starosti IT podporu interným zamestnancom.
    -Poskytovať podporu interným zamestnancom pomocou nástrojov ITSM; telefónu; e-mailu a ďalších médií
    -Poskytovať podporu užívateľom, ktorí majú problémy s HW, SW, sieťovou konektivitou, e-mailom, tlačiarňou a ďalšími súvisiacimi problémami
    -Tvorba a úprava operačného reportingu v ITSM nástroji
    -Úprava a aktualizácia databázy
    -Vykonávať vzdialenú užívateľskú podporu – inštalácia SW; riešenie problémov s operačným systémom a aplikačným SW
    -Zabezpečovať pohotovostné hovory s ďalšími úrovňami podpory v prípade potreby

    Upresnenie platových podmienok

    od 1100 EUR v závislosti od praxe a schopností kandidáta

    Benefity a ďalšie výhody

    -Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
    -Neobmedzený paušál na pracovné účely
    -Ročná odmena do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
    -Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    - 4 dni voľna navyše (sick day)
    -Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    -Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    -Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
    -Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    -Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
    -Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    -Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    -Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    -Kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Iné znalosti

    Microsoft Excel

    Všeobecne požadované znalosti

    Hľadáme skúseného IT odborníka, ktorý sa nebojí každodennej komunikácie s internými zamestnancami. Na osobnom stretnutí nás bude zaujímať, či…
    -Ste zodpovedný/á
    -Ste schopný/á tímovej spolupráce
    -Máte prax min. 2 roky
    -Máte znalosť v oblasti správy OS, vzdialenej podpory užívateľov
    -Ovládate Microsoft Office, hlavne MS Excel – tvorba reportov

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!