Pomocná účtovníčka

25.02.2020 MONT MG, s.r.o.
Miesto práce: Šaľa
Typ pracovnej ponuky: Fakturant
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 - 650 EUR
Termín nástupu do práce: od 15.3.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocné účtovné práce: vystavovanie faktúr, príprava dokladov k zaúčtovaniu, podvojné a jednoduché účtovníctvo, príprava hotovostných dokladov, zakladanie dokumentov, komunikácia so sociálnou , zdravotnou poisťovňou, internetbanking, ostatné administratívne práce na ekonomickom oddelení.
Ovládanie účtovného programu Pohoda - výhodou

Spoločnosť má 7 zamestnacov a dlhodobo pôsobí v oblasti kúrenarskych a vodoinštalačných prác, dokončovacích prác na stavbách v Šali a okolí.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Fakturácia - základy
Podvojné účtovníctvo - základy
jednoduché účtovníctvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Outlook - pokročilý
personalistika - základy

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Venujeme sa výstavbe inžinierskych sietí – plynovodov, vodovodov, kanalizácií a vnútorných inštalácii – plyn, vykurovanie, voda. Naša firma poskytuje kvalitné služby orientované k spokojnosti zákazníka tak, aby v plnom rozsahu vyhovela jeho požiadavkám. K našim spokojným zákazníkom patrí tak súkromný ako aj podnikateľský sektor. Kvalitná práca a žiadne zbytočné investície zaručujú spokojnosť našich klientov.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Adresa:

MONT MG, s.r.o.
Jarmočná 2265/3A
Šaľa
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lukáš Gera
Jarmočná 2265/3A, Šaľa, 927 01, Slovenská republika
Tel: 0905259195