Ibm

Účtovný Analytik na Oddelení Software PDL

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Tower 115, Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Staňte sa súčasťou najväčšieho účtovného centra IBM!

IBM účtovnícke centrum je neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti IBM a zohráva kľúčovú úlohu v zabezpečovaní úspechu našej spoločnosti.
Ponúkaná pozícia je na oddelení Software PDL (Product Distribution Limited), v rámci ktorého sledujeme špecifické účtovné transakcie spojené s predajom produktov medzi entitami IBM a zároveň transakcie spojené s ich predajom konečnému zákazníkovi.

Čo bude Vašou úlohou:
• Budete sa starať o pridelené účtovné procesy v rámci oddelenia.
• Budete vysvetlovať zostatky na účtoch, riešiť vzniknuté nezrovnalosti
• Budete vykonávať mesačné uzávierkové činnosti
• Budete spolupracovať tak so svojím, ako aj s ostatnými tímami, aby ste zvýšili efektívnosť procesov, vyriešili základné príčiny opakujúcich sa problémov a rozvíjali svoje vedomosti a zručnosti na podporu a rozšírenie svojich znalostí

Čo od Vás očakávame:
• Vysokoškolské vzdelanie (bakalárske) - najlepšie v odbore účtovníctvo/ financie a/ alebo príslušné pracovné skúsenosti (napr. Stáž)
• Angličtina na pokročilej úrovni (B2)
• Znalosť MS Office, MS Excel (znalosti kontingenčných tabuliek / VLOOKUP sú výhodou)
• Organizačné schopnosti a orientácia na detail

Spoločnosť IBM získala cenu za najatraktívnejšieho zamestnávateľa 2019 (v kategórii ISC).

Ponúkaný plat

1100 EUR

Termín nástupu do práce

1.4.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Podvojné účtovníctvo

Všeobecne požadované znalosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie