Account manager - starostlivosť o klientov

28.03.2020 RENOMIA, s.r.o.
Miesto práce: Hronská 1
960 93 Zvolen

okres Zvolen; Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Account manager, Klientský poradca, Poistný likvidátor, Poisťovací poradca, Produktový manažér, Projektový manažér, Risk manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
850 EUR/mesiac + ďalšie variabilné zložky mzdy, odmeny a bonusy.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Starostlivosť o poistenie klientov, správa poistenia.
• Analýza rizík a spracovanie poistných programov pre klientov.
• Príprava podkladov pre poisťovateľov za účelom spracovania ponuky poistenia.
• Príprava návrhov poistných zmlúv.
• Evidencia poistných zmlúv a práca s klientskou databázou.
• Aktualizácia a správa poistných zmlúv klienta.
• Poradenstvo a služby klientom v súvislosti s poistením.
• Ponuka nepoistených rizík a nových produktov klientom v priebehu poistného obdobia.
• Súčinnosť pri likvidácii poistných udalostí so spolupracovníkmi a klientmi.
• Intenzívna pracovná činnosť spojená s časovou flexibilitou podľa potrieb klientov.

Iné výhody:

• Perspektívna práca s profesionálmi, ktorých práca baví.
• Príjemné a moderné pracovné prostredie, priateľský tím.
• Sick days.
• Home office.
• Možnosť odborného rozvoja a karierného rastu.
• Široká škála benefitov (jazykové vzdelávanie, bonusová dovolenka, vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, občerstvenie na pracovisku, karta Multisport, teambuildingové aktivity, výlety a víkendové akcie aj s rodinami ...).
• Mobil a laptop sú samozrejmosť :).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Aby ste boli znalá/ý problematiky poistenia priemyslu.
• Aby každé obchodné vyjednávanie bolo pre vás motivátorom.
• Koncepčnosť, profesionalitu a zodpovednosť - klient je pre nás na 1.mieste.
• VP a ochotu občas sadnúť za volant a vycestovať.
• Tímový hráč.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

RENOMIA, s. r. o., bola založená na Slovensku v roku 2001 ako dcérska spoločnosť 1. najväčšej maklérskej spoločnosti na českom poisťovacom trhu. Na Slovensku využívame viac ako 28 rokov skúseností a know-how českej materskej spoločnosti. Špecializujeme sa na poisťovanie priemyselných rizík a služieb v oblasti risk managementu. Súčasne ponúkame aj komplexný servis v oblasti zamestnaneckých programov. Sme exkluzívnym zástupcom pre Českú a Slovenskú republiku celosvetovej siete poisťovacích maklérov Worldwide Broker Network (WBN).

Oblasť pôsobenia:

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Adresa:

RENOMIA, s.r.o.
Panenská 7
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Helena Horáková
Panenská 7, Bratislava, 811 03, Slovenská republika
Tel: 00421606778812