Nová kariéra? Nadpriemerný príjem? Realitný maklér/manažér!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Do svojho tímu po celom Slovensku hľadáme kolegov, ktorí radi príjmajú nové výzvy a zmeny.
Staňte sa realitným maklérom v spoločnosti, ktorá má viac ako 17 rokov skúseností a všetko potrebné k tomu, aby ste začali.

Vaša náplň práce bude:

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Benefity a ďalšie výhody:

ČO NÁJDETE LEN U NÁS:

- nestaráte sa o inzerciu, to zabezpečuje kancelária
- po vyhľadaní klienta na nehnuteľnosť a podpise rezervačnej zmluvy sa ďalej o ponuku nestaráte, všetko preberajú kolegovia, ktorí zabezpečia hypotéku, komunikáciu s úradmi, bankami, notármi atď. Po ukončení prípadu je Vám odovzdaná provízia. Tento postup výrazne šetrí Váš čas a umožňuje Vám naplno sa venovať náboru nehnuteľností a prehliadkam.

Ďalšie výhody pre našich maklérov a manažérov:

- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov,
- zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
- používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek,
- provízia je netto – bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu,
- nepretržitá odborná podpora,
- odmeňovanie najlepších maklérov/manažérov,
- najlepší majú možnosť viesť si svoj vlastný tím, z čoho plynú ďalšie výhody.

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a budú pozvaní na pohovor.

Všeobecne požadované znalosti:

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- obchodný duch
- loajalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- motorové vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B