ZDRAVOTNÁ SESTRA - od 1300€ vyššie - (práca v ČR)

24.02.2020 Ing. Klára Noworytová
Miesto práce: Práca v Českej republike
Česká republika, Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Pôrodná asistentka, Zdravotná sestra, Zdravotný asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 - 1750 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme zdravotné sestry (všeobecné aj praktické - nehľadáme opatrovateľky) do viacerých nemocníc v ČR
Práca je na turnusy s ubytovaním.
Vhodné aj pre absolventov.
Región aj oddelenie si je možné vybrať.

Prioritne hľadáme sestry na tieto oddelenia:
- Interné
- Chirurgia
- Intenzívna starostlivosť
- Gynekológia
- Kardiológia
- ARO

* S uznaním vzdelania pre prácu v ČR Vám pomôžeme
* Za sprostredkovanie nič neplatíte
* Pracovná zmluva priamo s danou nemocnicou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Personální agentura

Adresa:

Ing. Klára Noworytová
Soběraz 50
Soběraz
Česká republika

Kontaktné údaje:

klara noworytova
Soběraz 50, Soběraz, 50713, Česká republika
Tel: 602170756