Autolakýrnik Nemecko

05.02.2020 Royce Agency s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Lakýrnik, lakovač
Ponúkaný plat (základná mzda): 3000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Spoločnosť Royce Agency hľadá do svojho tímu autolakýrnikov, na prácu v Nemecku (okolie Mníchova).
Náplňou práce bude striekanie plastov pre automobilový priemysel.
Pracuje sa pondelok - piatok, 9h denne.
Zabezpečené a hradené ubytovanie a doprava v plnej výške.
Možnosť záloh
Podmienkou je prax v danom odbore a nemecký alebo anglický jazyk na úrovni dorozumenia sa.
Ponúkaný plat 15-16€/hodina netto na TPP.
Nástup ihneď.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0940 610 120 alebo zasielajte svoje životopisy na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie