Projektový manažér

28.04.2020 TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Dúbravka
Drobného 29
84407

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod, Výroba; Finančný manažér, Obchodný manažér, Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- v prípade potreby a výnimočných udalostí flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu
- športové aktivity (napr. firemný futsalový tím - www.futsalbratislava.sk/2018/2ba, bedminton, voľné vstupy do Golemu)
- školenia/kurzy
- firemné podujatia (napr. športové hry, vianočný večierok)
- jeden deň dovolenky navyše (riaditeľské voľno)
- káva zadarmo
- stravné nad rámec zákona
- finančné odmeny za kvalitne splnené úlohy
- v prípade obojstrannej spokojnosti pracovný pomer na neurčitý čas, perspektíva stabilnej práce

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 2. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
31. 3. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Náplň (druh) práce
• Sledovanie výdavkov na projekt a kalkulácie nákladov na sledované obdobie
• Tvorba časového a vecného harmonogramu prác na projekte
• Usmerňovanie a koordinácia práce projektového tímu
• Kontrola plnenia úloh
• Návrh nápravných opatrení
• Účasť na rokovaniach s externými partnermi
• Tvorba prezentácií a prezentovanie výsledkov projektu v internom a externom prostredí
• Kontrola zmluvných podmienok, kontrola dodržiavania zmluvných termínov a dohodnutých výstupov, tvorba protokolov a podkladov k fakturáciám
• Kontrola výstupných správ, zodpovednosť na ich obsahovú a gramatickú čistotu
• Koordinácia vrcholových riadiacich a kontrolných tímov projektu
• Zabezpečovanie podkladov k webovej stránke a kontrola obsahu zverejňovaného na webe
• Zabezpečovanie poradenskej, konzultačnej a koordinačnej činnosti pre interných a externých členov tímov
• Tvorba propagačných článkov
• Tvorba strategických materiálov, interných noriem, metodických usmernení, pokynov a iných relevantných predpisov súvisiacich s projektom,
• Vedenie projektovej dokumentácie
• Návrhy na ďalšie smerovanie projektu a nové aktivity pre budúcnosť

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:15

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft PowerPoint - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Internet - vysoká

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.
Drobného 29/3431
84407 Bratislava-Dúbravka
Slovensko
Tel: +421905948662