LEKÁRI (aj Absolventi) - práca v ČR (región na výber) - od 1500€ vyššie

05.02.2020 Ing. Klára Noworytová

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Práca V Českej republike
Česká republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Praha, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
výška mzdy sa odvíja od skúseností
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme lekárov absolventov pre niekoľko nemocníc po celej ČR, región si môžete vybrať.

Prioritne hľadáme lekárov absolventov pre oddelenia:
- Interné
- Chirurgia
- Gynekológia
- ARO
- Kardiológia
- Neurológia
- Rádiológia
- Ortopédia
- Psychiatria

* Ubytovanie je zabezpečené.
* S uznaním vzdelania pre prácu v ČR Vám pomôžeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Áno