Vodič dodávky do 3,5 t

23.06.2020 Daniel Harušťák - Sojaprodukt s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Drietoma
Trenčiansky kraj; okres Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Vodič nákladného vozidla, Zásobovač
Ponúkaný plat (základná mzda): 400 EUR
Mzda dohodnutá na základe dohodnutého pracovného pomeru.
Termín nástupu do práce: od 1.8.2020
Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.7.2020
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Rozvoz potravín a zásobovanie. 1 - 2 krát do týždňa. Poprípade zastupovanie dovolenky alebo PN-ky.

Iné výhody:

Zamestnanecké zľavy, stravné lístky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B, B1

Prax vo vedení motorového vozidla minimálne 2 roky.