Čašník/čka v novom Bio Hotel & Wellness Zlatý Hýľ

25.02.2020 HOPE DEVELOPMENT, s.r.o.
Miesto práce: Hýľov 157, 04412 Košice-okolie
Košický kraj; okres Košice-okolie
Typ pracovnej ponuky: Barista, Barman, Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Konkrétne platové podmienky upresníme na osobnom pohovore.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Starostlivosť o hostí
Servírovanie (raňajky, obedy, večere) - a la carte
Príprava studených a teplých nápojov
Servírovanie nápojov
Komunikácia s manažérom reštaurácie v prípade naskytnutých problémov
Komunikácia s kuchyňou
Práca v reštaurácii a v cigar&cognac room
Účtovanie objednaného jedla & nápojov -registrácia v pokladničnom systéme
Udržiavanie poriadku na pracovnom mieste

Iné výhody:

- Zľavy na služby pre zamestnanca a rodinných príslušníkov
- Práca v príjemnom a čistom prostredí
- Stravovanie priamo v hoteli
- Príjemný kolektív
- Možnosť sebarealizácie
- Teambuildingové aktivity, Tréning (Vzdelávanie)
- Pracovná uniforma

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

-pozitívne naladený
-pozornosť
-flexibilita
-tímový hráč
-komunikatívnosť
-priateľská povaha
-zmysel pre Bio životný štýl
-chuť vytvárať príjemnú atmosféru s kvalitnými službami pre všetkých hostí

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

V blízkosti Košíc otvárame nový 4* Bio Hotel & Wellness Zlatý Hýľ s kvalitnými službami. Hľadáme tých správnych ľudí do nášho tímu.

Oblasť pôsobenia:

Hotelové a podobné ubytovanie

Adresa:

HOPE DEVELOPMENT, s.r.o.
Hýľov 157
Hýľov
Slovenská republika
www.zlatyhyl.sk

Kontaktné údaje:

Dominika Pavlíková
Hýľov 157, Hýľov, 044 12, Slovenská republika
Tel: +421910649300