Operátor výroby v Lozorne - ubytovanie zdarma!

02.04.2020 Manuvia a.s.

Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 - 950 EUR
Základná mzda 4,69 € na hodinu BTT + bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby strešných systémov!

Zabezpečíme ubytovanie!

O čo ide?
práca na rôznych pozíciách podľa určenia
vykonávanie úloh a činností v súlade s normami kvality
zodpovednosť za kvalitu, kvantitu a čistotu vykonávanej práce
obsluhovanie a sledovanie chodu výrobnej linky
práca je v 1, 2, 3 zmennej prevádzke!

Iné výhody:

Zabezpečíme ubytovanie ZDARMA
základná mzda 4,69/h brutto + bonus 120 €/mesačne+ príplatky
doprava zabezpečená zdarma z ubytovne na pracovisko a späť
stravné lístky v hodnote 3,84€
možnosť záloh

Neváhajte nám poslať Váš životopis na email alebo zavolajte na 0911337826

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

šikovnosť
dochvíľnosť
manuálna zručnosť
logické myslenie