Špecialista technológie pre distribučnú sieť- silnoprúd

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Vytvárať požiadavky (technické špecifikácie) na technologické prvky používané v distribučnej sieti, spolupracovať pri výbere dodávateľov a nákupe.
• Organizovať preberanie materiálu u dodávateľa a spolupracovať na pre-kvalifikácii a hodnotení dodávateľov.
• Zabezpečovať školenia novozavedených technologických prvkov.
• Sledovať poruchovosť, analyzovať príčiny porúch a vypracovať nápravné opatrenia.
• Navrhovať zásady budovania siete a preventívnej údržby.

Ponúkaný plat

1750 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1750 EUR brutto v závislostí od skúseností kandidáta + 5 % výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času len 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Širokú ponuku interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

27.5.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1750 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K pracovnej pozícii prináleží aj výkonnostná odmena vo výške 5 % z ročnej mzdy pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 27.05.2020

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Access, Microsoft Excel, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §22 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*Preferujeme kandidáta, ktorý má všeobecný prehľad v elektrotechnike, elektrických zariadeniach a vítaná je znalosť legislatívy v oblasti elektrotechniky.
*Ďalšou výhodou je skúsenosť a práca v AutoCad a v programe SAP. Od kandidáta vyžadujeme min. Osvedčenie §22, v prípade ak ste držiteľom Osvedčenia §23 je to veľkou výhodou.
*Na tejto pozícii zužitkujete aj svoje znalosti anglického jazyka, predovšetkým pri komunikácii s dodávateľmi.

Požadovaná prax: elektrotechnik, technológ výroby, projektant- elektro, revízny technik alebo iné príbuzné oblasti
Počet rokov praxe: 3

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B