CNC sústružník (veľké diely)

01.08.2020 Muehlbauer Technologies, s.r.o.
Miesto práce: Nitra - Dolné Krškany
Nitriansky kraj; okres Nitra; Nitra
Typ pracovnej ponuky: CNC programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 6,30 EUR/hod.
práca v medzinárodnej spoločnosti,
balík sociálnych výhod,
dovolenkový príplatok od 30€/mesiac
40% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v noci,
50% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v sobotu,
100% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v nedeľu,
100% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu vo sviatok,
príplatky sú rátané zo zmluvnej hodinovej mzdy, nie z minimálnej mzdy podľa zákonníka,
stravné v hodnote 4,20 € / 8 hodín, 6,3 € / 11 hodín,
13ty plat,
práca v 4 zmennej prevádzke (12 hodinové zmeny rozvrhnuté 2x ranná, 2x voľno, 2x nočná, 2x voľno).
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

práca na CNC sústruhu,
výroba veľkých dielov podľa výkresovej dokumentácie,
samostatné programovanie v systéme Heidenhain alebo Fanuc výhodou,
kontrola dielov,
údržba stroja.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Nadnárodný koncern s viac ako 2200 zamestnancami v 29 štátoch sveta je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných strojov na špeciálne účely i. n.

Adresa:

Muehlbauer Technologies, s.r.o.
Novozámocká 233
Nitra - Dolné Krškany
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Priesolová Ľudmila
Novozámocká 233, Nitra - Dolné Krškany, 94905, Slovenská republika
Tel: +421 37 6946 303