Technik BOZP a PO

10.02.2020 Eltek s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Hrádok
Pálenica 53/79
03317

Typ pracovnej ponuky: Civilná ochrana a bezpečnosť, Elektrotechnika a energetika; Bezpečnostný technik, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Individuálny mesačný bonus do výšky 50 Eur,
- dochádzkový celofiremný bonus do 12% zo základnej mzdy (záleží od splnenia celofiremných ukazovateľov),
- možnosť využívania relax-kupónov alebo príspevku na dôchodkové sporenie,
- možnosť zúčastňovať sa firemných akcií ako sú vianočný večierok,
- celofiremná letná a zimná dovolenka
- pracovný pomer na dobu určitú zatial 1 rok , ale je možnosť predlženia po prehodnotení

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 1. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
29. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Na základe prijatých žiadostí o pozíciu, nadriadený vyberie vhodných uchádzačov, ktorí budú pozvaný na osobný pohovor naším personalistom, kde sa kandidát dozvie ďalšie informácie

Náplň (druh) práce
• Vypracovanie vnútropodnikových predpisov o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a požiarnej ochrany.
• Spracovanie vnútropodnikových predpisov o poskytovaní ochranných a hygienických prostriedkov v zmysle platnej legislatívy
• Výber dodávateľa osobných ochranných pracovných prostriedkov ( OOPP), ochranných pracovných prostriedkov (OPP) a hygienických prostriedkov (HP)
• Zodpovedá za objednávanie OOPP,OPP, HP a za ďalšiu komunikáciu týkajúcu sa reklamácii
• Sledovanie zmien legislatívy a následná aktualizácia vnútorných predpisov.
• Vykonávanie bezpečnostných auditov.
• Kontrola opatrení zaisťujúcich bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci a požiarnu ochranu.
• Evidencia pracovných úrazov, vyhodnocovanie ich príčin s návrhom na opatrenia vedúce k zvýšenej bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany.
• Vyšetrovanie pracovných úrazov v kompetencii a právomoci vedúceho organizácie.
• Zabezpečenie spolupráce s Políciou SR a orgánmi štátneho dozoru nad bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci pri vyšetrovaní pracovných úrazov.
• Navrhovanie zmien pracovných postupov a výrobných technológií pri nebezpečenstve ohrozenia života a zdravia.
• Zabezpečenie spolupráce so zástupcami zamestnancov v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
• Zabezpečenie školenia zamestnancov v oblasti BOZP a PO.
• Sledovanie termínov a zabezpečenie školení pre zamestnancov na vysokozdvižný vozík, Vyhlášku 508/2009, zaškolenie a preškolenie referentov, podľa platnej legislatívy.
• Spolupráca pri tvorbe Plánu vzdelávania.
• Kontrola dodržiavania hygienických predpisov a používania ochranných pracovných prostriedkov a pomôcok.
• Navrhovanie nápravných opatrení pri zistení nedostatkov v oblasti BOZP.
• Reporting v oblasti BOZP a PO.
• Zabezpečenie a vedenie evidencie lekárskych záznamov týkajúcich sa lekárskych prehliadok zamestnancov.
• Zodpovedá za komunikáciu s Pracovnou zdravotnou službou a s ostatnými inštitúciami ktoré dohliadajú na hygienu, bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci.

Zodpovednosť:

• Zodpovedá za aktualizáciu vnútorných predpisov podľa platnej legislatívy.
• Zodpovedá za kontrolu opatrení v oblasti BOZP a PO.
• Zodpovedá za vedenie evidencie pracovných úrazov.
• Zodpovedá za návrh zmien pracovných postupov a výrobných technológií v prípade nebezpečenstva ohrozenia života a zdravia.
• Zodpovedá za vykonávanie bezpečnostných auditov.

Právomoci:

• Právomoc navrhovať opatrenia v oblasti BOZP a PO.
• Právomoc upozorniť zamestnanca a nadriadeného zamestnanca v prípade porušovania predpisov BOZP a PO.
• Právomoc zastaviť výrobu v prípade bezprostredného ohrozenia zdravia a bezpečnosti zamestnancov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 24)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť