Obsluha automatické výrobní linky, míchacího centra

27.06.2020 Zábojník SK s.r.o.
Miesto práce: okres Galanta; Galanta
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 - 1200 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba betonových prefabrikátů , obsluha automatické výrobní linky, míchacího centra , obsluha VZV, jednoduchá obsluha forem, fyzicky nenáročná práce vhodná pro muže

Iné výhody:

Jednosměnný provoz , Po - PA od 6.00-14.30
Volné víkendy
Práce v místě bydliště

Podmínkou vzdělání strojního nebo stavebního zaměření, min 2 roky praxe, schopnost číst technickou dokumentaci

Ke sjednání schůzky nás kontaktujte: zabojnikova @ zabojnik.eu, +420 603 854 560

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- vzdělání strojního nebo stavebního zaměření
- požadujeme min 2 roky praxe
- schopnost číst technickou dokumentaci

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Výroba betonových prefabrikátov

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných výrobkov z betónu, sadry a cementu

Adresa:

Zábojník SK s.r.o.
Nové Osady 13
Veľké Úľany
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jaroslava Zábojníková, Ing.
Nové Osady 13, Veľké Úľany, 92522, Slovenská republika
Tel: +420603854560