#TsmeMy

    Cloud / serverový špecialista

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Chceš spravovať jednu z najväčších cloudových služieb na Slovensku?
    Do nášho cloudového tímu hľadáme Cloud / serverového špecialistu, ktorý bude zodpovedný za správu serverov pre virtualizáciu, cloud a operačné systémy Windows a Linux.
    Pracovná náplň:
    -Správa kompletného virtualizačného prostredia na báze VMware a CloudStack
    -Proaktívny monitoring spravovaných systémov
    -Podpora zákazníkov a riešenie nahlásených porúch
    -Participácia na vývoji služieb a riešení

    Ponúkaný plat

    1400 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1400 Eur v závislosti od skúseností kandidáta

    Benefity a ďalšie výhody

    -Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
    -Neobmedzený paušál na pracovné účely
    -Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
    -Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    -Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    -4 dni voľna navyše (sick day)
    -Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    -Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    -Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
    -Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    -Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Vianočná párty)
    -Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    -Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    -Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    -Kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    1.5.2020

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Iné znalosti

    Administrácia UNIX/Linux, Administrácia Windows serverov

    Všeobecne požadované znalosti

    Od vhodného kandidáta očakávame:
    - analytické myslenie
    - schopnosť tímovej spolupráce
    - samostatný, iniciatívny a inovatívny prístup pri riešení úloh
    - komunikačné zručnosti
    Odborná prax:
    prax min. 1 rok s administráciou Windows a Linux serverov
    PC znalosti:
    - administrácia Windows a Linux serverov
    - znalosť virtualizácie (VMware/KVM/iné)
    - základná znalosť TCP/IP
    - znalosť serverových aplikácií (Web/SQL/Mail server) výhodou
    - znalosť monitoring (Zabbix/Nagios) a backup riešení (NetBackup/Veeam) výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!