Supervízor účtovníctva

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Zastrešovať evidenciu a odpisovanie majetku, inventarizácia majetku.
• Viesť agendu týkajúcu sa daní z nehnuteľností a daní z motorových vozidiel.
• Prideľovať a rozdeľovať úlohy členom tímu.
• Kontrolovať kvalitu splnených úloh a poskytovať spätnú väzbu zamestnancom.
• Vyhodnocovať výkonnosť zamestnancov pridelenej skupiny.
• Poskytovať poradenstvo kolegom pri riešení nekritických situácií.
• Identifikovať potreby a navrhovať aktivity v oblasti rozvoja zamestnancov pridelenej skupiny.
• Zaškoľovať nových zamestnancov.

Upresnenie platových podmienok

od 1200,- EUR brutto v závislostí od skúseností kandidáta + 20% ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Aj vy si môžete u nás užívať:

- Stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti
- Fond pracovného času len 37,5 hod. týždenne
- Silný sociálny program
- Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050,- EUR brutto ročne
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- Širokú ponuku interných a externých školení
- Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
- Nadštandardné lekárske prehliadky
- Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

1.6.2020

Termín ukončenia výberového konania

3.2.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Doba určitá na 1 rok
Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1200,- EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K pracovnej pozícii prináleží aj výkonnostná odmena vo výške 20% z ročnej mzdy pri 100% plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 03.02.2020

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*SAP FIAA- užívateľská zručnosť

Požadovaná prax: účtovníctvo

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie